5 věcí, které nás dělají výjimečnými

Kolem pokojových rostlin se točí mnoho projektů. Ty nejlepší jsme vám představili v článku – 5 tipů koho sledovat na sockách aneb naše velké plány. Nyní bychom vám rádi představili v čem je výjimečný náš projekt, proč děláme to, co děláme a proč si myslíme, že to má smysl. Pojďme se na to podívat.

1) Jsme rodina

To považujeme za naše největší plus. Mnoho projektů vzniklo tak, že se někdo rozhodl, že sám začne se svým projektem a pak nastane okamžik, kdy to vzdá či přibere další lidi, ale za nás už to není ono. My jsme od začátku v našem projektu jako tým. Každý je dobrý v něčem jiným a vzájemně si moc nelezeme do zelí. Jolanda je přes marketing, focení, komunikaci se zákazníky, tvorbu komunity na facebooku ve skupině Farmaříme z paneláku atd. Elí je zase vše, co se pěstování rostlin týče. Pěstuje je s láskou a rostliny jí to oplácejí. Maminka je pečlivá co se týče balení, když rostliny posíláme přes zásilkovnu. No a tatínek je naše výrobní linka. Dělá stojany na řízky, vyrábí z kýblů vermikompostéry atd.

Když někdo onemocní jsme schopni se navzájem zastoupit. Pomáháme si. Stále mezi sebou diskutujeme a tím stále vše vylepšujeme. Rozvíjíme se navzájem.

2) Nezaměřujeme se jen na pokojovky

U nás doma se vystřídalo už tolik rostlin i zvířat, že to už ani nespočítáme. V tom je naše výhoda. Máme plno zkušeností a ty chceme předávat dál. Od začátku jsme věděli, že se nechceme zaměřit jen na pokojovky x jen balkonovky x jen domácí mazlíčky, za nás totiž vše souvisí se vším. Pokud máte kočku můžeme vám doporučit, jak ji odnaučit kousat kytky či jaké si pořídit, které pro ni nejsou jedovaté. Většinu pokojovek je dobré letnit na balkoně. Naopak zas. To, co máme běžně na balkoně, je zase někdy dobré schovat dovnitř. ATD. V tom spočívá naše kouzlo.

africke_koprivy_sazenicky

3) Máme vzdělání

Respektive na něm pracujeme. Jolana má za sebou bakalářské studium na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovi a pokračuje nyní na magistrovi. No a Elča nyní maturuje a pak chce jít na Zemědělku přímo na obor Zahradnictví. Jinak stále chodíme na různé přednášky/akce, čteme knížky články, koukáme na youtube, posloucháme podcasty atd. Zkrátka žijeme naším projektem Farmářky z paneláku.

4) Jsme tu stále pro vás

S tím se musíme pochlubit. Psalo nám to již mnoho zákazníků. Koupíte si od nás rostlinu (či nekoupíte, to je vlastně fuk) a můžete nám kdykoliv napsat. Ať se stane cokoliv, vždy se na nás můžete obrátit a my vám hned pomůžeme. Někdy se stane, že přeceníte svoje síly a pořídíte si rostlinu, o kterou se nezvládáte postarat a začne strádat. Není nic snažšího než poslat fotku s dotazem a my vám obratem odpovíme. Nejčastěji se jedná o přelití.
Samozřejmě, když si od nás rostlinu kupujete, ptáme se, zda víte jak na ni a případně vše vysvětlíme, ale stejně se někdy nemusí zadařit. Nebojte se tedy ozvat. I když to někdy můžete brát jako vaše selhání.

No a pokud chcete od nás zvláštní péči, můžete si objednat naši online konzultaci.

5) Skvěle balíme

Poslední chlubeníčko. Skvěle balíme. Respektive maminka skvěle balí. Už jsme na to slyšeli chválu snad tisíckrát. Naši zákaznícic si velmi pochvalují naše balení. Rostliny, které posíláme přes zásilkovnu, vždy dorazí v pořádku. Snad jen jednou se nám stalo, že někdo skutečně hrubě zacházel s naším balíkem a vysypala se hlína. I tak to ale rostlina zvádla a to je hlavní.

businessman, boxes, transport-2108029.jpg

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *