Ebook
5 rostlin domů pro vaše zdraví

Záleží nám na našich čtenářích, a tak tu pro vás máme ebook 5 rostlin domů pro vaše zdraví. Nabízíme ho jako dárek k odběru našich novinek.

Najdete v něm 5 rostlin, které obohatí vaší domácnost nejen svou krásou, ale i je budete moci využít pro vaše zdraví. U každé rostlinky stručný popis na co se používá, s čím vám pomůže a za druhé jak se o ni starat.

Každá rostlinka potřebuje nějakou tu péči, ale tyhle vám ji dvojnásob oplatí.

Možná máte některou z rostlinek doma a ani nevíte, jak vám může pomoci. A nebo ji máte doma a třeba vám strádá, nedaří se jí. Stáhněte si ebook a dozvíte se, jak se o ni lépe postarat.

rýmovník
ebook_zdarma_5_rostlin_pro_vase_zdravi

Recenze

"E-book mě moc potěšil banánovníkem, kterého miluju a už mi několikrát umřel. Takže mu dám další šanci. Taky se těším, až si pořídím zelenec, protože čistý vzduch řeším pořád (natož v Ostravě 😃) a informace o kolopejce, kterou si pamatuju ze školních parapetů, mě také překvapila!"
"Ebook je velmi čtivý a plný praktických rad. Všechny uvedené rostliny znám a některé mám i doma. Našla jsem tu ale i pro mně nové informace a vychytávky, které jsem do té doby neznala a které určitě vyzkouším. Pokud s pěstováním začínáte, květiny vám doma moc neprospívají nebo se chcete dozvědět něco víc o jejich využití, ebook určitě stojí za přečtení."
Marcela Louková
Fotografka a grafička
"Ebook je fajn, mám moc ráda kytky, takže mi i o některých rozšířil znalosti. Díky ebooku jsem se rozhodla, že pořídíme domů ještě banánovník."
Iva Urbánková
"Ebook od farmářek z paneláku mě moc bavil a inspiroval pro větší péči o pokojovky, už za nimi nevidím, jen květinu, ale i její využití.. Některé pokojovky už mám, ale o jejich využití jsem ani netušila. A moc mě oslovil banánovník a po přečtení eBooku si ho moc přeju.:)"
"E-book doporučuji všem, kteří si svůj domov chtějí rostlinami nejen zútulnit a oživit, ale zároveň využít jejich jedinečné a praktické vlastnosti. Přínáší jednoduchý a přitom výstižný popis jednotlivých rostlin tak, abyste se mohli rozhodnout, které z nich by vám asi nejvíce vyhovovaly, a zároveň zde najdete i jasné a praktické tipy pro to, jak tyto rostliny pěstovat. Věřím, že e-book je skvělým průvodcem nejen pro začínající pěstitele, ale potěší i zkušenější "rostlinomilce"."