Jak si u nás objednat cokoliv?

Máme stálé zákazníky, ale samozřejmě většina lidí k nám přichází poprvé. Tento příspěvek je právě pro vás. Pokud si od nás cokoliv pořizujete poprvé, jste tu správně. Vpravo je stručný přehled jak na to. Dá se to pochopit, ale pro jistotu se dále rozepíšu více dopodrobna. Pokud tedy vám stačí stručný přehled nemusíte dál číst 😉

Budu dále psát ve tvaru, že máte zájem o pokojovky, ale jinak to, co píši platí na cokoliv, co si od nás chcete pořídit 😉

Při nákupu u nás vždy automaticky souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a s Obchodními podmínkami.

1) Výběr rostliny

První, co musíte udělat, je samozřejmě si vybrat, co si chcete domů pořídit. Aktuální přehled naší nabídky najdete vždy na facebooku @farmarkyzpanelaku – obchod.

Dost nám pomůže, pokud nám nebudete psát zprávy typu: „Mám zájem o kytky, jsou ještě k mání?“ Pište prosím konkrétně rovnou, o které máte zájem. Nabídka na fbu je vždy aktuální a kdyby ne, tak vám to samozřejmě hned záhy napíšeme. Tuto rostlinku již nemáme, či máme už jen malou se slevou a podobně.

Posílejte nám buď printscreeny rostlin, o které máte zájem, či pokud si troufnete, můžete nám poslat i jejich složitá latinská jména 😀 My si s tím poradíme tak jako tak.

Další podstatná věc je, prosím pište konkrétní jména rostlin. Pokud napíšete: „Chci syngonium“ je to stejné jako „Chci pokojovku“. Máme totiž v nabídce víc druhů Syngonium angustatum / Syngonium pink neon atd. Stejně tak nestačí napsat „Chci epipremnum a chlorophytum.“ I v tomto případě to jsou rostliny, které máme v různých kultivarech. 

Zkrátka buďte konkrétní! Ve výsledku jsou pro nás nejlepší printscreeny obrazovky 😉

2) Způsob vyzvednutí

Potom, co nám napíšete zprávu o jakou rostlinu/ rostliny, máte zájem, vám odepíšeme hned, jak to bude možné. Budeme vás informovat, jestli skutečně máme všechny rostliny k mání a podobně.

Následně se vás zeptáme, jestli si chcete rostliny vyzvednout osobně, či si je vyzvednout přes zásilkovnu.

 A) Osobní vyzvednutí

Pokud si budete chtít rostliny vyzvednout osobně, musíte si pro ně k nám dojet. Bydlíme na adrese Náměstí Osvoboditelů 1364/3 Praha 5, Radotín 153 00. Někteří ale mají problém tuto adresu najít, protože se Radotín stále překopává a některé ulice jsou autem neprůjezdné a je nutné jet složitě přes různé objížďky. Proto dáváme jako lepší záchytný bod Albert v Radotíně. Máme ho přímo pod okny a na parkovišti se dá vždy snadno zaparkovat a hledá se snáz i v případě, že si jedete pro rostliny dopravními prostředky.
V některých případech je i možné, že vám rostliny doneseme na nádraží. Ne vždy ale na to máme čas. Je to tedy už na individuální domluvě. 
Individuálně se můžeme domluvit i na předání na Smíchově, Hlavním nádraží či na Karlově náměstí, ale to jen ve výjimečných případech.

 B) Zásilkovna

Druhá možnost je nechat si rostliny poslat přes službu Zásilkovna. Již jsme posílali rostliny mnohokrát a vždy dorazilo vše v pořádku. Nemusíte se bát. Maminka je profesionální balič. I přesto ale neručíme za stav, v jakém vám rostliny budou doručeny! (Více viz zima/Vánoce).

Cena zásilkovny je 79 Kč. Nově posíláme zásilky i na Slovensko, kde je cena 85 Kč (3,5 €). 

Samozřejmě nabízíme i možnost dobírky. Zde je cena pro ČR i SK stejná a to 23 Kč. Pokud si vyberete zaslání přes zásilkovnu, budeme od vás potřebovat:

  • jméno
  • e-mail
  • telefon
  • adresu zásilkovny, kde si chcete rostliny vyzvednout
Bez těchto údajů není možné vám zásilku doručit. Až budete mít zásilku na pobočce, přijde vám e-mail a sms, kde bude kód pro vyzvednutí vaší zásilky.

Potom, co nám pošlete všechny výše zmíněné náležitosti, vám pošleme celkovou částku k úhradě a číslo účtu, kam poslat penízky (samozřejmě neplatí pro dobírku). Hned, jak nám peníze přijdou na účet, pouští se maminka do balení rostlin, aby přežily i tornádo. Další den dopoledne pak podáváme balík na podací místo zásilkovny a ten ještě ten den za vámi vyráží na cestu. Zásilkovna informuje na webu, že 98 % zásilek doručí do druhého dne (v případě Slovenska 2-3 dnů) a skutečně tomu tak je. I přesto ale dáváme rostliny na podací místo jen Po-St, abychom měli jistotu, že se o víkendu někde nezaseknou na skladě.
V zimě se může stát, že vám doporučíme, jestli si raději nechcete na rostliny počkat a pošleme vám je třeba o týden/ čtrnáct dní později, až se počasí umoudří, aby se rostlinám nic nestalo. Je možné se také domluvit na tom, že vám rostliny pošleme s heat packem, který vám je na cestě zahřeje.

Co se týče Vánoc, tak měsíc před Štědrým dnem nedoporučujeme rostliny posílat přes zásilkovnu. Všude je samý shon a zásilka se může někde opozdit a přijít vám až za týden či čtrnáct dní a to rostlinky nemohou přežít. Místo toho kupte svým nejbližším dárkový poukaz a až nebude vánoční zmatek, vyberou si a my jim rostlinky hned pošleme.

3) Vyzvednutí rostlin

Opět to rozdělím na ty, co rostliny vyzvedávají osobně a ty, co si je nechávají poslat přes zásilkovnu.

A) Osobní předání

V případě osobního vyzvednutí na naší adrese či u Alberta se domluvíme na čase předání. Pokud se opozdíte nic se neděje, ale prosím, dejte nám o tom vědět. Potom, co si domluvíme čas, dostanete na nás telefonní čísla. Buď na mě (Jolana Šádková) či na moji maminku nebo na sestru podle toho, kdo je zrovna doma. Až dorazíte na místo předání, tak nám ZAVOLEJTE!! Sms nemusíme slyšet. S rostlinami za vámi hned přijdeme.. jen co sjedeme… výtahem 😉 Pokud nemáte přesně hotovost, tak mi opět prosím, dejte vědět a já si vezmu drobáky. Nebojte máme jich doma dost, jen se nám nechtějí tahat, když není třeba.
No a potom už zbývá jen: “ Dobrý den, vy si jdete pro rostlinky?“ „Ano, ano to jsem já.“ Předání. HOTOVO.

B) Zásilkovna

Zásilkovna. Extrémně jednoduché. Zkrátka až vám přijde e-mail a sms s kódem pro vyzvednutí, zajdete si na vámi zvolenou pobočku zásilkovny, řeknete kód a rostlinky jsou vaše. V případě dobírky samozřejmě ještě zaplatíte, nám pak přijdou penízky na účet do pár dnů. HOTOVO.

4) Zprávy od vás

V případě zásilkovny budeme rádi za zprávu, že rostliny v pořádku dorazily. Samozřejmě kdyby nastal nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat. Vynasnažíme se problém vyřešit.

Jinak budeme rádi za fotky, jak se u vás rostliny nově zabydlely.

Také budeme rádi, pokud nás budete sledovat na facebooku Farmářky z paneláku a stanete se našimi stálými zákazníky. Případně na facebooku jsme rádi za každé Hodnocení. Napsat ho zabere pár vteřin a my z něj máme vždy Vánoce.

Přidejte se k nám do skupiny na fbu!

Pokud chcete být jako první informováni o naší nové nabídce rostlin a mít přednost před ostatními a mít tedy i největší výběr, přidejte se k nám na facebooku do skupiny Farmaříme z paneláku. Nejen, že se dozvíte o všech novinkách mezi prvními, ale dozvíte se i spoustu nového, co nikde jinde nezveřejňujeme a také se můžete kdykoliv na cokoliv zeptat. Je tam skvělá komunita lidí, která vždy poradí a podpoří, no samozřejmě tam jsme i my.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *