lucie_dedkova

Neznalost jako cesta k poznání (Rozhovor s Lucií Dědkovou)

Poslechněte si podcast s Jolanou Šádkovou za Farmářky z paneláku, ve kterém je hostem Lucie Dědková, podnikatelská mentorka a zakladatelka projektu Společně nahoru. Podcast najdete na Spotify a iTunes na kanále Farmářky z paneláku 🌱💚.

Přes YouTube si jej můžete pustit rovnou tady:

Na jaké otázky Lucie v rozhovoru odpovídá:

A další…..

Pár slov od Jolany k tomuto rozhovoru

Nedávají vám ty otázky smysl? Nedivím se, smysl skutečně nedávají. Přesto je něco spojuje. Jedná se o dotazy našich zákazníků, které nám přišly do soukromých zpráv na facebooku či instagramu. Všude dáváme výzvy, ať se nás každý ptá na vše, co neví, i přesto pod příspěvky nejsou žádné komentáře. Lidé nám pak píší soukromé zprávy.

Cílem této epizody bylo ukázat, že lidé nám skutečně posílají všemožné dotazy. Jednoduché. Těžké. Není se za co stydět. Každý jsme dobrý v něčem jiném. Lucka je úžasná podnikatelka, skvělá byznys mentorka a tak dále a tak dále. V této oblasti toho ví skutečně hodně, mnohem více než já, ale když přijde na řadu zase moje oblast, taky neví vše. A je to co? V pořádku. Nebojte se tedy ptát přímo pod příspěvky. Ať už se jedná o ty o pokojovkách či kterékoliv jiné.

Bude to mít několik efektů:

  • dozvíte se, co potřebujete
  • dáte lidem kuráž se ptát taky
  • lidé se začnou více ptát a vy se dozvíte více nového (jistě existují otázky, na které vás ani nenapadlo se zeptat)
  • vzniknou zajímavé diskuze na různá témata
Zkrátka nebojte se a ptejte se. Nikdo vám hlavu neutrhne. Poslechněte si tuto epizodu a jistě se zase něco zajímavého dovíte. Navíc získáte kuráž ptát se na cokoliv.  💪
 
Za Farmářky z paneláku
Jolana 💚

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *