Terrabazar aneb jste dokonalí

Poprvé jsme byli na Terrabazaru. Tedy jako prodejci. Jinak tuto akci moc dobře známe a byli jsme na ní několikrát. Je skvělá, a proto jsme se na ni rozhodli zavítat tak trochu z druhé strany.

Druhým důvodem je, že máme za sebou už dvě offline akce. Kdy jsme se s vámi s milovníky přírody viděli osobně a ne jen online. A obě akce byly parádní. Je to něco úplně jiného. Neuvěřitelně nás to motivuje. A tak se stalo i nyní na Terrabazaru.

Jste skvělí, jste báječní, jste dokonalí....

Jste skvělí, jste báječní, jste dokonalí….máme vás rádi. Opět to byl úchvatný zážitek. Neuvěřitelně nás to motivuje. Popovídali jsme si s hromadou lidí na všemožná témata. Masožravky. Květinářství. Terária. Radotín. Kanárci. Monstery. Strašilky. A mnoho dalšího.

Slyšeli jsme mnoho chvály na naše rostliny. Spousta lidí si vzala vizitky. Děti se ptaly jak se o co starat. Nejvíce se zajímaly o masožravky a pak je samozřejmě zaujala malá skleněná kulička v jedné z našich skleněných minizahrádek.
No a samozřejmě mnoho lidí si od nás něco pořídilo domů. Našim zeleným zlatíčkům jsme tedy našli nové domovy.
A potom. Člověk přijde domů a vidí jak lidi laikují naši stránku na facebooku Farmářky z paneláku, přidávají se do skupiny Farmaříme z paneláku a píší nám i na instagram a ještě se ptají na další věci a posílají fotky, jak se naše rostliny u nich zabydlují.

To vše jsou věci, které nás neuvěřitelně motivují a naplňují. Proto děláme to co děláme, a proto nás to tak šíleně baví. V online světě víme, že tam jste, ale takhle např. na Terrabazaru je to mnohem intenzivnější. Však i pro vás je to jistě jiné lepší.

nabidka_rostlin

Tak zase příště...

Jistě to nebyla naše poslední „offline“ akce a ani náš poslední Terrabazar. Až budeme plánovat další setkání, tak vám jistě dáme předem vědět prostřednictvím našich sociálních sítí. Tak nás určitě sledujte, ať vám to neunikne. No a my se samozřejmě budeme moc a moc těšit zase příště.

PS.: Kdo si pořídil naše rostliny, povinně vyfotit a poslat, jak se jim vede 😀 Máte velkou zodpovědnost. No a pokud je na umření, tak nám napište a společně se na to podíváme, jak ji dát zase dohromady. 😉

Kam vyrazit ven?

No a možná se vám nechce být uvnitř budovy.. ve škole, kde se koná Terrabazar. Proto samozřejmě můžete využít tu nej variantu ze všech a vyrazit ven a pokud nechcete vyrazit sami, můžete se ozvat Blance Štulíkové, která vás přírodou s láskou provede.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *